Pracuj z nami

Aktualna oferta pracy

Mechanik maszyn produkcyjnych
Miejsce pracy: Góra, woj. dolnośląskie (20 km od Leszna)

Zadania:
– utrzymywanie maszyn produkcyjnych w najwyższym stopniu sprawności
– naprawa i konserwacja maszyn na terenie zakładu
– lokalizacja i usuwanie usterek w maszynach produkcyjnych (w zakresie mechanicznym)
– udział w projektach modernizacyjnych i inwestycyjnych
– wykonywanie prac warsztatowych w zakresie mechanicznym
Oczekiwania:
– Wysoka jakość pracy, dokładność i rzetelność
– Umiejętność czytania rysunku technicznego i dokumentacji technicznej
– Wykształcenie lub doświadczenie z zakresu mechaniki maszyn i urządzeń
Oferujemy:
– Wynagrodzenie adekwatne do wykształcenia i posiadanych umiejętności
– Dopłata za dojazd do pracy
– Zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
– Pracę w systemie dwuzmianowym w godz. 6-14 lub 14-22
– Pracę w stabilnej firmie (ponad 20 lat na rynku)
– Możliwość kształcenia i doskonalenia zawodowego

Operator CNC

Zadania:
– Uzbrajanie, kontrola, wymiana narzędzi obróbczych
– Pomiary wykonanych detali
– Prace związane z konserwacją i utrzymaniem sprawności tokarki

– Umiejętność czytania rysunku technicznego
– Doświadczenie na stanowisku operatora tokarki CNC (mile widziane)
– Wykształcenie z zakresu obróbki skrawaniem (mile widziane)

Oferujemy:
– Pracę w systemie dwuzmianowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: biuro@wanart.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych
zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
prowadzony przez firmę Wanart, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych
osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”