WANART Hydromasaż – części i akcesoria do wanien z hydromasażem

Firma istniejąca na rynku systemów do hydromasażu od 1995 roku jest obecnie największym na Dolnym Śląsku krajowym ich producentem. Pozycję tę umacnia konsekwentny rozwój firmy i stałe rozszerzanie zakresu asortymentu produkowanych wyrobów.

Nowoczesna technologia, kompleksowość oferty i przede wszystkim rozsądne ceny powodują, że podzespoły i systemy do hydromasażu marki WANART kupowane są przez coraz większą liczbę klientów i doceniane przez inwestorów i fachowców. Wiele produkowanych przez nas podzespołów eksportujemy do Niemiec, a gotowy produkt w postaci uzbrojonych w systemy do hydromasażu wanien trafia na rynek rosyjski.

Oferujemy do sprzedaży kompletne zestawy oraz podzespoły do masażu wodnego i powietrznego oraz możliwość zamontowania ich do dowolnie wybranej wanny.

Gwarantujemy terminowe i stałe dostawy oraz zapewniamy korzystne warunki sprzedaży.

Dmuchawy powietrzne

ZOBACZ

Pompy wodne

ZOBACZ

Dysze

ZOBACZ

Możliwość zabudowy niemal każdej wanny

Nasze wanny z hydromasażem są wykonywane według naszych koncepcji oraz wskazówek dostarczanych przez klienta. Możemy wykonać zabudowy na dowolnej wannie. Wanny są idealne do odprężenia ciała i masażu leczniczego. Ergonomiczne konstrukcje zapewniają bardzo komfortowe użytkowanie. Nasze systemy zapewniają również niskie zużycie energii.

Atrakcyjne warunki dostawy

Zabudowane wanny możemy dostarczyć własnym transportem lub transportem krajowym. Możliwy jest także odbiór osobisty.

KONTAKT

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

KONTAKT

FPH WANART
NIP 699-100-23-21
ul. Poznańska 38A
56-200 Góra

tel. 65 543 35 99
fax 65 543 21 12

e-mail: biuro@wanart.pl